Aktualności

Dla Ciebie Babciu, dla Ciebie Dziadku...

 

W naszym przedszkolu zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez.

 

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

 

Dnia 24 stycznia w grupie pięciolatków odbyła się ta wspaniała uroczystość. W odświętnie  udekorowanej sali dzieci przedstawiły  piękny program artystyczny. Przedszkolaki wystawiły Jasełka oraz zaprezentowały okolicznościowe wiersze i piosenki.  Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci  złożyły życzenia swoim  babciom i dziadkom po czym obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Był również słodki poczęstunek i  wspólne rozmowy przy herbatce.

 

Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, a szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

 

 

 

 

 

Powrót do poprzedniej strony