Aktualności

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 1 AKADEMIA MALUCHA W ZAMBROWIE NA ROK SZKOLNY 2014/2015 Z PODZIAŁEM NA GRUPY:

 

 

GRUPA I


1. Baczewska Lena
2. Chludzińska Paulina
3. Dmochowski Michał
4. Ferks Maja
5. Gierałtowska Laura
6. Gosk Maja
7. Gromek Aleksander
8. Groszfeld Julia
9. Jabłońska Anna
10. Kaczyńska Julia
11. Krajewska Antonina
12. Krajewski Hubert
13. Krajewska Izabela
14. Krajewska Olga
15. Krajza Patrycja
16. Krasowski Oliwier
17. Kulesza Gabriel
18. Kulesza Lena
19. Krupiński Antoni
20. Ignaczuk Oliwia
21. Liżewska Izabella
22. Łuba Kacper
23. Markowski Albert
24. Ptaszyńska Kornelia
25. Schaffner Aleksandra
26. Sochacka Lena
27. Szulborski Bartosz
28. Święcki Eryk
29. Święczkowski Filip
30. Warno Weronika
31. Wnorowska Nikola

 

GRUPA II


1. Andrzejczyk Maja
2. Brzóska Piotr
3. Chodkiewicz Olivia
4. Dąbrowska Aleksandra
5. Domalewski Jan Jakub
6. Gosk Krzysztof
7. Gosk Wiktor
8. Gregorek Emilia
9. Gwiazdowska Kornelia
10. Hankowski Bartosz
11. Kopańska Amelia
12. Kotecka Magdalena
13. Krajewska Nadia
14. Kruszewski Marek
15. Kumycz Zuzanna
16. Kurzyna Oskar
17. Leoniak Gabriel
18. Lutostańska Nikola
19. Łuniewski Kacper
20. Marczak Mirosława
21. Moczarski Nikodem
22. Papież Lena
23. Pękała Gabriel
24. Strublewski Maksymilian
25. Śledziewski Julian
26. Targoński Wojciech Jan
27. Tarnowska Lena
28. Witkowska Aleksandra
29. Wojciechowski Maciej

 

GRUPA III


1. Baczewska Aurelia
2. Borecki Michał
3. Deskiewicz Małgorzata
4. Domagała Iga
5. Fiedorczuk Martyna
6. Gołaszewski Jakub
7. Grabowski Michał Karol
8. Groszfeld Aleksander
9. Kontecki Kacper
10. Kulesza Ewa
11. Kulesza Oliwia
12. Kulesza Urszula
13. Ledziński Aleksander Piotr
14. Łupińska Gabriela
15. Matejkowski Alan Grzegorz
16. Matejkowska Nadia Aneta
17. Niemira Aleksandra
18. Nocoń Oliwier
19. Ołdakowska Amelia
20. Orłowska Aleksandra
21. Piotrowska Monika 
22. Radwańska Aleksandra
23. Sienicka Alicja
24. Sierzputowska Krzysztof
25. Święczkowska Amelia
26. Urbańska Natalia
27. Ziemianowicz Wiktor

 

GRUPA IV


1. Aronowicz Bartosz
2. Balik Alicja
3. Bączyk Mateusz
4. Bobryk Magdalena
5. Bogusz Maciej
6. Brzóska Amelia
7. Chludziński Sebastian
8. Dąbrowska Oliwia
9. Jarząbek Jakub
10. Krajewska Maria
11. Kulesza Maria
12. Libuda Julia
13. Malinowska Maja
14. Marczak Maja
15. Matysek Wiktoria
16. Mieczkowski Jakub
17. Mrozowski Karol
18. Rogowska Aleksandra
19. Rzodkiewicz Eryk
20. Schaffner Oliwier Jan
21. Serowik Natalia
22. Skawski Adam
23. Suwalski Mateusz
24. Szabłowska Marta
25. Śledziewska Małgorzata
26. Wądołowska Anna
27. Żdanuk Syriusz

 

GRUPA V


1. Bartosiewicz Cezary
2. Borecki Krystian
3. Chmielewski Szymon
4. Gołaszewski Wojciech
5. Gorska Pola
6. Gosk Maja
7. Grabowska Maja
8. Kaczyński Wiktor
9. Lutostańska Wiktoria
10. Michalski Rafał
11. Michałowski Dawid
12. Miękiszewski Serafin
13. Modzelewski Dominik
14. Oleksiak Barbara
15. Prokop Jakub
16. Pruszyńska Anna
17. Sulkowski Marcin
18. Stefanowicz Franciszek
19. Tyborowski Paweł
20. Urbański Krzysztof
21. Wądołowski Hubert
22. Wierzbowski Hubert
23. Wyszomirski Karol
24. Ziemianowicz Michalina

 

GRUPA VI


1. Brutkowska Joanna
2. Dąbrowski Igor
3. Dominikowska Maja
4. Choromańska Natalia
5. Gosiewski Marcin
6. Gosiewska Weronika
7. Grabowska Maria Anna
8. Janiszewski Maciej
9. Kaczyńska Anna
10. Kosek Katarzyna
11. Krajewska Oliwia
12. Łada Julia
13. Marczak Igor
14. Miros Aleksandra
15. Nowowiejska Katarzyna
16. Nowowiejski Jakub
17. Pękała Kamil
18. Przybylski Bartosz
19. Serowik Adam Maksymilian
20. Święcka Dominika
21. Turowski Jakub
22. Tyszka Vanessa
23. Witkowska Laura
24. Zaręba Wiktoria
 

Powrót do poprzedniej strony