Aktualności

Lista dzieci przyjętych do Miejskiego Przedszkola nr 1 w roku szkolnym 2016/2017

 

Lista kandydatów przyjętych do Miejskiego Przedszkola nr 1 Akademia Malucha
w Zambrowie w roku szkolnym 2016/17

 

Rocznik 2010


1. Baczewska Aurelia
2. Borecki Michał
3. Charubin Martyna
4. Chodkiewicz Olivia
5. Dąbrowska Aleksandra
6. Deskiewicz Małgorzata
7. Domagała Iga
8. Dumalewski Jan Jakub
9. Ejsmont Zuzanna Anna
10. Fiedorczuk Martyna
11. Gołaszewski Jakub
12. Gosk Wiktor
13. Grabowski Michał Karol
14. Grądzka Wiktoria
15. Gregorek Emilia
16. Groszfeld Aleksander
17. Gumkowski Kacper
18. Gutowska Julia
19. Gwardiak Maksymilian
20. Gwiazdowska Kornelia
21. Hankowski Bartosz
22. Kopańska Amelia
23. Kotecka Magdalena
24. Kowalik Magdalena
25. Krysiński Maciej
26. Kulesza Ewa
27. Kulesza Oliwia
28. Kulesza Urszula
29. Kumycz Zuzanna
30. Kurzyna Oskar
31. Ledziński Aleksander Piotr
32. Łuniewski Kacper
33. Łupińska Gabriela
34. Matejkowska Nadia Aneta
35. Matejkowski Alan Grzegorz
36. Niemira Aleksandra
37. Nocoń Oliwier
38. Ołdakowska Amelia
39. Orłowska Aleksandra
40. Papież Lena
41. Paradowska Oliwia
42. Pękała Gabriel
43. Piotrowska Monika
44. Sierzputowski Krzysztof
45. Śledziewska Julia
46. Święczkowska Amelia
47. Targoński Wojciech Jan
48. Tarnowska Lena
49. Urbańska Natalia
50. Wasilczyk Julia Agnieszka
51. Witkowska Aleksandra
52. Wojciechowski Maciej
53. Ziemianowicz Wiktor


 

Rocznik 2011


1. Andrzejczyk Maja
2. Baczewska Lena
3. Brzóska Piotr
4. Chudzińska Paulina
5. Dmochowski Michał
6. Gierałtowska Laura
7. Gosiewski Jakub
8. Gosk Krzysztof
9. Gromek Aleksander
10. Groszfeld Julia
11. Jedlińska Amelia
12. Kaczyńska Julia
13. Konopka Szymon
14. Krajewska Izabela
15. Krajewski Hubert
16. Krajza Patrycja
17. Krupiński Antoni
18. Kruszewski Marek
19. Kulesza Gabriel
20. Leoniak Gabriel
21. Liżewska Izabella
22. Lutostańska Nikola
23. Łuba Kacper
24. Marczak Mirosława
25. Markowski Albert
26. Mieczkowska Amelia
27. Miękiszewski Marcjan Oliwier
28. Mioduszewski Krystian
29. Moczarski Nikodem
30. Olk Zuzanna
31. Rygacka Małgorzata
32. Sochacka Lena
33. Strublewski Maksymilian
34. Suska Aleksandra
35. Schaffner Aleksandra
36. Szulborski Bartosz
37. Śledziewski Julian
38. Święcki Eryk
39. Święczkowski Filip
40. Warno Weronika
41. Wnorowska Nikola
42. Wyszomirska Kornelia


 

Rocznik2012

 

1. Brytan Anna
2. Czerwonko Julia
3. Danilczuk Antoni
4. Dąbkowski Paweł
5. Dworakowska Julia
6. Falkowska Maria
7. Gawkowski Ignacy
8. Grabowska Nela
9. Grudziński Szymon
10. Ignaczuk Oliwia
11. Jabłońska Anna
12. Jasiński Borys
13. Jasionek Krzysztof
14. Kossowska Zuzanna
15. Krajewska Antonina
16. Krajewska Olga
17. Krasowski Oliwier
18. Kulesza Jan
19. Kulesza Lena
20. Leśniewski Norbert
21. Libuda Maria
22. Litwa Nataniel
23. Łachacz Antoni
24. Malinowski Dawid
25. Malinowski Igor
26. Murawska Zuzanna
27. Oleksiak Szymon
28. Orzechowski Jakub
29. Owsianko Jakub
30. Pogorzelski Stanisław Zygmunt
31. Predko Bartosz
32. Szulborska Alicja
33. Sulkowska Urszula
34. Wilczek Dominik
35. Zaręba Patrycja
36. Zebrowski Jakub
37. Zelaźnicki Aleks
38. Zgiet Dominik


 

Rocznik 2013

 

1. Baczewski Julian
2. Bielicki Kamil
3. Borawska Amelia
4. Brulińska Daria
5. Dworakowska Blanka
6. Gosk Julia
7. Gosk Katarzyna
8. Grodzki Alan
9. Gromek Piotr
10. Hankowska Maria
11. Jasiński Igor
12. Kalinowska Maria Aleksandra
13. Kowalska Blanka
14. Kulesza Sebastian
15. Kurlandzki Filip
16. Lipska Aleksandra
17. Lipski Igor
18. Łupińska Nadia
19. Poreda Julia Narin
20. Rzodkiewicz Oskar
21. Skarzyński Dawid
22. Śledziewski Jakub
23. Święcka Aleksandra
24. Targońska Zofia
25. Witkowska Lena

 


Lista rezerwowa kandydatów składających wnioski do Miejskiego Przedszkola nr 1 Akademia Malucha w Zambrowie w  roku  szkolnym  2016/17

 

1. Andrzejczyk Miłosz
2. Arab Maja
3. Arab Sara
4. Baczewska Adrianna
5. Bobryk Krzysztof
6. Brytan Franciszek
7. Choiński Dawid
8. Chryczyk Kamil
9. Dąbkowski Bartłomiej
10. Ejkszta Filip
11. Frołow Iga
12. Gutowska Zuzanna
13. Hankowska Emilia
14. Kotowski Miłosz
15. Kowalik Aleksandra Maria
16. Kumycz Hanna
17. Kwiatkowski Aleksander
18. Lutostański Oliwier
19. Matysek Julia
20. Miśków Marcel
21. Niemira Joanna
22. Papież Wiktoria
23. Pieńkowska Lucyna
24. Popławski Michał
25. Putkowska Kornelia
26. Sadowska Nina
27. Stypułkowski Igor
28. Truszkowski Dawid
29. Wasielak Pola
 

Powrót do poprzedniej strony