Aktualności

Lista Kandydatów nowoprzyjętych na rok szkolny 2017/2018 do miejskiego przedszkola nr 1 w Zambrowie

 

1. Andrzejczyk Miłosz
2. Brytan Franciszek
3. Chryczyk Kamil
4. Choromański Daniel
5. Czerwonko Jan
6. Dąbrowski Jakub
7. Drągowska Lena
8. Grodzka Karolina
9. Hankowska Emilia
10. Jonasz Krystian
11. Kalinowski Hubert
12. Konopka Zofia
13. Kotowski Miłosz
14. Krajewski Ignacy
15. Krawczewska Nela
16. Kruszewska Natalia
17. Leszczyńska Iga
18. Lipiński Yasmin – Małgorzata
19. Młynarczuk Karolina
20. Modrzejewski Maksymilian
21. Niemira Joanna
22. Niewiadomska Maja
23. Orłowski Igor
24. Orłowski Mateusz
25. Owsianko Aleksandra
26. Przeździecki Kacper
27. Putkowska Kornelia
28. Śledziewska Antonina
29. Waszczuk Aleksander
30. Wdziękońska Aleksandra
31. Zielińslki Antoni
32. Żyłowski Dominik

 

 

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH NA ROK SZKOLNY 2017/2018 AKTUALNIE UCZĘSZCZAJĄCYCH DO MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 1 W ZAMBROWIE

 

2011


1. Andrzejczyk Maja
2. Baczewska Lena
3. Brzóska Piotr
4. Buczkowski Sebastian
5. Chludzinska Paulina
6. Dmochowski Michał
7. Gierałtowska Laura
8. Gosiewski Jakub
9. Gosk Krzysztof
10. Gromek Aleksander
11. Groszfeld Julia
12. Jedlińka Amelia
13. Kaczyńska Julia
14. Konopka Szymon
15. Krajewski Hubert
16. Krajza Patrycja
17. Krupiński Antoni
18. Kruszewski Marek
19. Kulesza Gabirel
20. Leoniak Gabriel
21. Liżewska Izabella
22. Lutostańska Nikola
23. Łuba Kacper
24. Marczak Mirosława
25. Markowski Albert
26. Mieczkowska Amelia
27. Miękiszewski Marcjan
28. Mioduszewski Krystian
29. Moczarski Nikodem
30. Popławski Michał
31. Rygacka Małgorzata
32. Schaffner Aleksandra
33. Sochacka Lena
34. Strublewski Maksymilain
35. Suska Aleksandra
36. Szulborski Bartosz
37. Ślewdziewski Julian
38. Święcki Eryk
39. Święczkowski Filip
40. Warno Weronika
41. Wnorowska Nikola
42. Wyszomirska Kornelia

 

2012


1. Baczewska Adrianna
2. Brytan Anna
3. Czerwonko Julia
4. Danilczuk Antoni
5. Dąbkowski Paweł
6. Dworakowska Julia
7. Falkowska Maria
8. Gawkowski Ignacy
9. Grabowska Nela
10. Grudziński Szymon
11. Ignaczuk Oliwia
12.  Jabłońska Anna
13. Jasiński Borys
14. Jasionek Krzysztof
15. Kossowska Zuzanna
16. Krajewska Antonina
17.  Krajewska Olga
18. Krasowski Oliwier
19. Kulesza Jan
20. Kulesza Lena
21. Leśniewski Norbert
22. Libuda Maria
23. Litwa Nataniel
24. Łachacz Antoni
25. Malinowski Dawid
26. Malinowski Igor
27. Murawska Zuzanna
28. Oleksiak Szymon
29. Orzechowski Jakub
30. Owskianko Jakb
31. Pogorzelski Stanisław
32. Predko Bartosz
33. Sulkowska Urszula
34. Szulborska Alicja
35. Truszkowski Dawid
36. Wilczek Dominik
37. Zaręba Patrycja
38. Zgiet Dominik
39. Żebrowski Jakub 
40. Żelaźnicki Aleks

 

2013


1. Alejnikow Franciszek
2. Baczewski Julian
3. Bielicki Kamil
4. Borawska Amelia
5. Brulińska Daria
6. Chankowska Maria
7.  Dworakowska Blanka
8. Gosk Julia
9. Gosk Katarzyna
10. Grodzki Alan
11. Gromek Piotr
12. Jędras Julia
13. Kalinowska Maria Aleksandra
14. Kowalik Aleksandra Maria
15. Kowalska Blanka
16. Kulesza Sebastian
17. Kwiatkowski Aleksander
18. Kyrlandzki Filip
19. Lipski Igor
20. Lispka Aleksandra
21. Łupińska Nadia
22.  Poreda Julia Narin
23. Rzodkiewicz Oskar
24. Skarzyński Dawid
25. Śledziewski Jakub
26. Święcka Aleksandra
27.  Targońska Zofia
28. Witkowska Lena

 

2014


1. Arab Maja
2. Arab Sara
3. Kumycz Hanna
4. Papież Wiktoria
5. Reczko Lena
 

Powrót do poprzedniej strony