Aktualności

Lista kandydatów zakwalfikowanych do dalszego postępowania rekrutacyjnego:

 

 

1. Andrzejczyk Miłosz 
2. Bączyk Kacper
3. Bobryk Krzysztof  
4. Bruliński Kacper
5. Brytan Franciszek 
6. Choromański Daniel 
7. Chryczyk Kamil 
8. Czajka Marcel
9. Czerwonko Jan 
10. Dąbrowski Jakub 
11. Drągowska Lena  
12. Frołow Iga
13. Grodzka Karolina 
14. Hankowska Emilia 
15. Jonasz Krystian 
16. Kalinowski Hubert 
17. Konopka Zofia 
18. Kotowski Miłosz 
19. Krajewska Izabela
20. Krajewski Ignacy
21. Krawczewska Nela 
22.  Kruszewska Natalia 
23. Leszczyńska Iga 
24. Lipiński Yasmin – Małgorzata 
25. Łukaszyk Adam
26. Matysek Julia
27. Młynarczuk Karolina 
28. Modrzejewski Maksymilian 
29. Niemira Joanna 
30. Niewiadomska Maja 
31. Orłowski Igor 
32. Orłowski Mateusz 
33. Owsianko Aleksandra 
34. Podbielska Natalia
35. Przeździecki Kacper 
36. Putkowska Kornelia 
37. Selerowski Ignacy
38. Słaby Gabriel
39. Suchcicka Natalia
40. Śledziewska Amelia
41. Waszczuk Aleksander 
42. Wdzieńkowska Aleksandra 
43. Zielińslki  Antoni 
44. Żyłowski Dominik 

 

 

 

LISTA KANDYDATÓW NIEZAKWALFIKOWANYCH:

 


1. Brzózka Dawid
2. Cicholiński Dawid
3. Dąbkowski Bartłomiej
4. Ejkszta Filip
5. Gosk  Aleksander
6. Gosk Miłosz Aleksander
7. Gromek Julia
8. Karwowski Igor
9.  Kopliński Adrian
10. Kowalska Zofia
11. Pieńkowska Lucyna
12. Pruszko Wiktoria
13. Przeździecki Dawid
14. Różańska Sophie
15. Sadowska Nina
16. Śledziewska Antonina
17. Trzcianka Patryk
18. Wierzbicki Franciszek
19. Wierzbicki Marcel
20. Zbrzeźniak Szymon

 

 

Jednocześnie informujemy, że zakwalifikowanie do dalszego etapu postępowania rekrutacyjnego oznacza, że zostały złożone wszystkie dokumenty niezbędne do rekrutacji.

 

Listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych będą wywieszone 14 kwietnia 2017 r.

 

 

 

 

LISTA KANDYDATÓW AKTUALNIE UCZĘSZCZAJĄCYCH DO PRZEDSZKOLA ZAKWALIFIKOWANYCH DO DALSZEGO ETAPU POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO:

 

 

2011

1. Andrzejczyk Maja
2. Baczewska Lena
3. Brzóska Piotr
4. Buczkowski Sebastian
5. Chludzinska Paulina
6. Dmochowski Michał
7. Gierałtowska Laura
8. Gosiewski Jakub
9. Gosk Krzysztof
10. Gromek Aleksander
11. Groszfeld Julia
12. Jedlińka Amelia
13. Kaczyńska Julia
14. Konopka Szymon
15. Krajewski Hubert
16. Krajza Patrycja
17. Krupiński Antoni
18. Kruszewski Marek
19. Kulesza Gabirel
20. Leoniak Gabriel
21. Liżewska Izabella
22. Lutostańska Nikola
23. Łuba Kacper
24. Marczak Mirosława
25. Markowski Albert
26. Mieczkowska Amelia
27. Miękiszewski Marcjan
28. Mioduszewski Krystian
29. Moczarski Nikodem
30. Popławski Michał
31. Rygacka Małgorzata
32. Schaffner Aleksandra
33. Sochacka Lena
34. Strublewski Maksymilain
35. Suska Aleksandra
36. Szulborski Bartosz
37. Ślewdziewski Julian
38. Święcki Eryk
39. Święczkowski Filip
40. Warno Weronika
41. Wnorowska Nikola
42. Wyszomirska Kornelia

 

2012

1. Baczewska Adrianna
2. Brytan Anna
3. Czerwonko Julia
4. Danilczuk Antoni
5. Dąbkowski Paweł
6. Dworakowska Julia
7. Falkowska Maria
8. Gawkowski Ignacy
9. Grabowska Nela
10. Grudziński Szymon
11. Ignaczuk Oliwia
12.  Jabłońska Anna
13. Jasiński Borys
14. Jasionek Krzysztof
15. Kossowska Zuzanna
16. Krajewska Antonina
17.  Krajewska Olga
18. Krasowski Oliwier
19. Kulesza Jan
20. Kulesza Lena
21. Leśniewski Norbert
22. Libuda Maria
23. Litwa Nataniel
24. Łachacz Antoni
25. Malinowski Dawid
26. Malinowski Igor
27. Murawska Zuzanna
28. Oleksiak Szymon
29. Orzechowski Jakub
30. Owskianko Jakb
31. Pogorzelski Stanisław
32. Predko Bartosz
33. Sulkowska Urszula
34. Szulborska Alicja
35. Truszkowski Dawid
36. Wilczek Dominik
37. Zaręba Patrycja
38. Zgiet Dominik
39. Żebrowski Jakub 
40. Żelaźnicki Aleks

 

2013

1. Alejnikow Franciszek
2. Baczewski Julian
3. Bielicki Kamil
4. Borawska Amelia
5. Brulińska Daria
6. Chankowska Maria
7.  Dworakowska Blanka
8. Gosk Julia
9. Gosk Katarzyna
10. Grodzki Alan
11. Gromek Piotr
12. Jędras Julia
13. Kalinowska Maria Aleksandra
14. Kowalik Aleksandra Maria
15. Kowalska Blanka
16. Kulesza Sebastian
17. Kwiatkowski Aleksander
18. Kyrlandzki Filip
19. Lipski Igor
20. Lispka Aleksandra
21. Łupińska Nadia
22.  Poreda Julia Narin
23. Rzodkiewicz Oskar
24. Skarzyński Dawid
25. Śledziewski Jakub
26. Święcka Aleksandra
27.  Targońska Zofia
28. Witkowska Lena

 

2014

1. Arab Maja
2. Arab Sara
3. Kumycz Hanna
4. Papież Wiktoria
5. Reczko Lena

 

 

 

 


 

Powrót do poprzedniej strony