Aktualności

Przydziały do grup na rok szkolny 2017/18

 

 

Grupa I


1. Andrzejczyk Miłosz
2. Bączyk Kacper
3. Bobryk Krzysztof
4. Brytan Franciszek
5. Choromański Daniel
6. Chryczyk Kamil
7. Dąbrowski Jakub
8. Drągowska Lena
9. Frołow Iga
10. Hankowska Emilia
11. Jonasz Krystian
12. Kalinowski Hubert
13. Konopka Zofia
14. Kotowski Miłosz
15. Krajewski Ignacy
16. Leszczyńska Iga
17. Lipiński Yasmin – Małgorzata
18. Matysek Julia
19. Orłowski Igor
20. Orłowski Mateusz
21. Owsianko Aleksandra
22. Przeździecki Kacper
23. Śledziewska Antonina
24. Wdzieńkowska Aleksandra
25. Zieliński Antoni
26. Żyłowski Dominik

 

Grupa II


1. Alejnikow Franciszek
2. Arab Maja
3. Arab Sara
4. Brulińska Daria
5. Czerwonko Jan
6. Dworakowska Blanka
7. Gromek Piotr
8. Jendras Julia
9. Kalinowska Maria Aleksandra
10. Kowalik Aleksandra Maria
11. Kowalska Blanka
12. Krawczewska Nela
13. Kumycz Hanna
14. Kwiatkowski Aleksander
15. Lispki Igor
16. Modrzejewski Maksymilian
17. Niemira Joanna
18. Papież Wiktoria
19. Putkowska Kornelia
20. Reczko Lena
21. Rzodkiewicz Oskar
22. Skarzyński Dawid
23. Targońska Zofia
24. Waszczuk Aleksander
25. Witkowska Lena

 

Grupa III


1. Baczewski Julian
2. Bielicki Kamil
3. Borawska Amelia
4. Chankowska Maria
5. Danilczuk Antoni
6. Gosk Julia
7. Gosk Katarzyna
8. Grodzka Karolina
9. Grodzki Alan
10. Grudziński Szymon
11. Jasionek Krzysztof
12. Krasowski Oliwier
13. Kruszewska Natalia
14. Kulesza Sebastian
15. Kurlandzki Filip
16. Lipska Aleksandra
17. Łupińska Nadia
18. Młynarczuk Karolina
19. Niewiadomska Maja
20. Poreda Julia Narin
21. Predko Bartosz
22. Sulkowska Urszula
23. Śledziewski Jakub
24. Święcka Aleksandra
25. Żebrowski Jakub 


     
Grupa IV


1. Baczewska Adrianna
2. Brytan Anna
3. Czerwonko Julia
4. Dąbkowski Paweł
5. Dworakowska Julia
6. Falkowska Maria
7. Gawkowski Ignacy
8. Grabowska Nela
9. Ignaczuk Oliwia
10. Jasiński Borys
11. Kossowska Zuzanna
12. Kulesza Jan
13. Leśniewski Norbert
14. Libuda Maria
15. Litwa Nataniel
16. Łachacz Antoni
17. Malinowski Dawid
18. Malinowski Igor
19. Murawska Zuzanna
20. Oleksiak Szymon
21. Orzechowski Jakub
22. Owsianko Jakub
23. Pogorzelski Stanisław
24. Truszkowski Dawid
25. Wilczek Dominik
26. Zaręba Patrycja
27. Zgiet Dominik
28. Żelaźnicki Aleks

 

Grupa  V 


1. Baczewska Lena
2. Gierałtowska Laura
3. Gosiewski Jakub
4. Gromek Aleksander
5. Jabłońska Anna
6. Kaczyńska Julia
7. Konopka Szymon
8. Krajewska Antonina
9. Krajewska Izabela
10. Krajewska Olga
11. Krajewski Hubert
12. Krajza Patrycja
13. Kulesza Gabriel
14. Kulesza Lena
15. Liżewska Izabella
16. Łuba Kacper
17. Markowski Albert
18. Popławski Michał
19. Rygacka Małgorzata
20. Sochacka Lena
21. Szulborska Alicja
22. Szulborski Bartosz
23. Święcki Eryk
24. Wnorowska Nikola

 

Grupa VI


1. Andrzejczyk Maja
2. Brzóska Piotr
3. Buczkowski Sebastian
4. Chludzinska Paulina
5. Dmochowski Michał
6. Gosk Krzysztof
7. Groszfeld Julia
8. Jedlińka Amelia
9. Krupiński Antoni
10. Kruszewski Marek
11. Leoniak Gabriel
12. Lutostańska Nikola
13. Marczak Mirosława
14. Mieczkowska Amelia
15. Miękiszewski Marcjan
16. Mioduszewski Krystian
17. Moczarski Nikodem
18. Schaffner Aleksandra
19. Strublewski Maksymilian
20. Suska Aleksandra
21. Śledziewski Julian
22. Święczkowski Filip
23. Warno Weronika
24. Wyszomirska Kornelia

 


 

Powrót do poprzedniej strony