Aktualności

W Karnawale w Akademii Malucha bawimy się wspaniale!

 

W piątek, 23 stycznia 2015r. dzieci z Miejskiego Przedszkola nr1 w Zambrowie bawiły się Balu Karnawałowym. Ten niezwykły dzień, wpisany do Katalogu Tradycji naszej placówki,  jak co roku przynosi ze sobą radość, dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia. Tak też było i tym razem.

 

Niezwykła atmosfera panowała już od samego rana, kiedy to do przedszkola zaczęły  przybywać różne tajemnicze postaci, a w zdecydowanej większości bohaterowie bajek, kreskówek i filmów. Przy wypełnionej po brzegi sali rozpoczęły się barwne korowody, pląsy i tańce, w których królowały księżniczki, wróżki, biedronki, piraci, kowboje
i superbohaterowie. Wesoła i skoczna muzyka sprzyjała świetnej zabawie i doskonałym humorom naszych dzieci. Jak na Lidera Bezpiecznego Przedszkola przystało nad bezpieczną zabawą czuwali mali policjanci, strażacy i pielęgniarki.

 

Wiele radości sprawiła przedszkolakom wizyta Mikołaja, który nie tylko przyniósł im wspaniałe  prezenty, ale mimo swego sędziwego wieku niestrudzenie tańczył razem z nimi na balu. Był też czas na słodki poczęstunek i wspólne zdjęcia.

 

Tak wyśmienita zabawa nie byłaby możliwa bez pomocy  i zaangażowania Rady Rodziców, do której kierujemy szczególnie słowa uznania i  podziękowania.  

 

 

 

 

Powrót do poprzedniej strony