Aktualności

Ważne: Informacja dla Rodziców dotycząca Listy Kandydatów Zakwalfikowanych

 

 

INFORMACJA!!!

 

W związku z podpisanym dnia 10.04.2017r. porozumieniem między Burmistrzem Miasta Zambrów a Wójtem Gminy Zambrów dotyczącym przyjmowania i finansowania dzieci do miejskich przedszkoli w Zambrowie zamieszkałych w Gminie Zambrów ulega zmianie Lista Kandydatów Zakwalfikowanych do dalszego postępowania rekrutacyjnego.

 

 

WAŻNE:

 

Prosimy o sprawdzenie Listy Kandydatów Zakwalfikowanych i złożenie Deklaracji Woli do dnia 12.04.2017r.  do godz. 15.30!!!

 

 

 

 

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALFIKOWANYCH DO DALSZEGO POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO:

 

 

1. Andrzejczyk Miłosz 
2. Bączyk Kacper
3. Bobryk Krzysztof  
4. Bruliński Kacper
5. Brytan Franciszek 
6. Choromański Daniel 
7. Chryczyk Kamil 
8. Czajka Marcel
9. Czerwonko Jan 
10. Dąbkowski Bartłomiej
11. Dąbrowski Jakub 
12. Drągowska Lena  
13. Frołow Iga
14. Grodzka Karolina 
15. Gromek Julia
16. Hankowska Emilia 
17. Jonasz Krystian 
18. Kalinowski Hubert 
19. Konopka Zofia 
20. Kotowski Miłosz 
21. Krajewska Izabela
22. Krajewski Ignacy
23. Krawczewska Nela 
24.  Kruszewska Natalia 
25. Leszczyńska Iga 
26. Lipiński Yasmin – Małgorzata 
27. Łukaszyk Adam
28. Matysek Julia
29. Młynarczuk Karolina 
30. Modrzejewski Maksymilian 
31. Niemira Joanna 
32. Niewiadomska Maja 
33. Orłowski Igor 
34. Orłowski Mateusz 
35. Owsianko Aleksandra 
36. Pieńkowska Lucyna
37. Podbielska Natalia
38. Przeździecki Dawid
39. Przeździecki Kacper 
40. Putkowska Kornelia 
41. Selerowski Ignacy
42. Słaby Gabriel
43. Suchcicka Natalia
44. Śledziewska Amelia
45. Śledziewska Antonina
46. Waszczuk Aleksander 
47. Wdzieńkowska Aleksandra 
48. Wierzbicki Franciszek
49. Wierzbicki Marcel
50. Zielińslki  Antoni 
51. Żyłowski Dominik 

 

 

LISTA KANDYDATÓW NIEZAKWALFIKOWANYCH:

 


1. Brzózka Dawid
2. Cicholiński Alan
3. Ejkszta Filip
4. Gosk  Aleksander
5. Gosk Miłosz Aleksander
6. Karwowski Igor
7. Kopliński Adrian
8. Kowalska Zofia
9. Pruszko Wiktoria
10. Różańska Sophie
11. Sadowska Nina
12. Trzcianka Patryk
13. Zbrzeźniak Szymon

 

 

Powrót do poprzedniej strony