Szkoła, nauka czy podróże sprawiają, że każde dziecko staje się głodne. Dlatego wybór odpowiedniego lunch box dla dziecka jest sprawą najważniejszą, bo przecież na głodnego nie da rady przyswoić wiedzy i dobrze się bawić! Pod uwagę należy wziąć kilka czynników, takich jak: przestrzeń i przegrody w lunch boxie oraz wiek dziecka i jego upodobania.

Skorzystaj z wielu możliwości i wybierz atrakcyjny lunch box dla dziecka

Zaopatrz się w jeden wygodny lunch box i spraw, by Twoje dziecko miało przy sobie zawsze to, co uwielbia zjadać. Oczywiście nie da się żywić tylko słodyczami (choć niejeden maluch byłby z tego powodu niewiarygodnie szczęśliwy) dlatego ważna jest zbilansowana dieta i wartościowe posiłki. Jeśli wybierzesz lunch box dla dziecka z przegrodami, możesz zapakować mu posiłek złożony z wielu składników: kanapka, owoce, słodka przekąska, a nawet dania obiadowe, które można jeść na zimno.

Format pudełka na drugie śniadanie

Upewnij się, że pudełko na lunch – śniadaniówka, nie jest ani za duże, ani za małe. Musi być dostosowany do wzrostu dziecka, aby był łatwy w transporcie i zawierał wystarczającą ilość pożywienia odpowiadającego jego apetytowi. Przy wyborze, pomocne będzie to, jeśli wyobrazisz sobie, co możesz zapakować do takiego pudełka, które zamierzasz kupić.

Wygląd pudełka na drugie śniadanie – śniadaniówka dla dziecka

Pudełko na drugie śniadanie musi spodobać się każdemu, kto go użyje i będzie go nosić na co dzień! Pomysł: kup on-line i najpierw dokonaj selekcji spośród różnych typów pudełek śniadaniowych. Następnie poproś dziecko, aby dokonało ostatecznego wyboru spośród 3 lub 4 modeli. Dzięki temu kupisz lunch box, który będzie podobać się Twojemu dziecku.

Wydajność pudełka na lunch – śniadaniówka na 6 z plusem

Aby pojemnik na lunch utrzymywał chłód potrawy, musi być całkowicie zamknięty. Dlatego preferujemy zamki na zatrzaski i unikamy pudełek z rzepami, które szybko niszczą się w ciągu roku szkolnego. Wewnątrz pudełko na drugie śniadanie musi mieć izolację ze sztywnego plastiku. Dzięki tym elementom większość pudełek zachowuje świeżość potraw i swojej zawartości przez 4 godziny.

Kup odpowiedni lunch box – sztywność pojemnika na drugie śniadanie

Zbyt sztywne pudełko na lunch jest niepraktyczne, ponieważ zajmuje dużo miejsca i często jest ciężkie. Zbyt elastyczne pudełko na lunch również nie jest idealne, ponieważ delikatniejsze produkty mogą zostać w nim zmiażdżone. Kup pojemnik, który jest sztywny, ale lekki – wykonany z odpowiedniego plastiku do przechowywania żywności.

Sprawdź ofertę lunch boxów na Active Kid.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here