Pokój małego pirata, kierowcy rajdowego czy majsterkowicza można urządzić bazując na solidnym i bezpiecznym materiale jakim jest drewno. Oferuje ono tyle możliwości, że dosłownie żal z nich nie korzystać. Co ważne, same dzieci doceniają drewniane zabawki. Te bowiem dotrzymują kroku ich wielkim eksperymentom oraz dzielnie wytrzymują różne testy bezpieczeństwa. Przyglądnijmy się zatem temu, jakie zabawki drewniane ucieszą mniejszego i większego chłopca?

Drewniane zabawki w pokoju brzdąca

Zabawa z drewnem może na dobre trwać od najmłodszych lat, bo zabawki drewniane są zarówno edukacyjne, jak i interaktywne. Nadanie im właściwych kolorów i form wzbudza ciekawość dziecka i zachęca do zabawy. Śmieje się więc buzia malucha, kiedy udaje się trafić klockiem do sortownika albo gdy kolorowe krążki układają się w wieżę – piramidę. Małe rączki aż się rwą do eksperymentów, przy przybijance z młotkiem czy sortowniku z klockami. Takie zabawki drewniane dla chłopca są idealnym wyborem już w najmłodszym wieku i jak najbardziej powinny się znaleźć w dziecięcym pokoju czy w skrzyni z ulubionymi zabawkami. Za decyzją o zakupie zabawek drewnianych przemawia jeszcze jeden fakt – drewno choć jest cięższe niż plastik, to jest też bardziej stabilne i bezpieczne w użytkowaniu.

W sklepie z drewnianymi zabawkami Leomark.pl hitem są również wózki i chodziki/jeździki, które w biało-niebieskiej oprawie są interesującym dodatkiem do chłopięcego pokoju. Te, które zawierają dodatkowo tablice z różnymi grami, układankami czy przekładankami sprawiają, że maluch może je wykorzystywać na wiele ciekawych sposobów. Drewniane wózki cieszą się też uznaniem rodziców. Takie chodziki  wspierają naukę chodzenia, a w przyszłości posłużą jako praktyczny wóz transportowy do przewożenia klocków. Wózek rośnie wraz z dzieckiem i zapewni frajdę nawet przez kilka lat.

Bilard, piłkarzyki albo tenis stołowy

Takie gry jak bilard, piłkarzyki czy tenis stołowy zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci (nawet w wieku przedszkolnym). Opcja gry z bratem, tatą czy z kolegami dostarcza naprawdę sporo emocji i doskonałej rozrywki, i to na długie godziny. Jednakże taki standardowy stół bilardowy czy z piłkarzykami jest często zbyt duży, by zamontować go w małym pokoju dziecięcym, dlatego warto korzystać z rozwiązań, które oferują właśnie sklepy z drewnianymi zabawkami, na przykład  stół do gier 4w1.

Wystarczy postawić stół w kuchni, jadalni lub w ogrodzie, by grać długimi godzinami w jedną ze swoich ulubionych gier. Wiadomo, że sam bilard dla dzieci może się jednak szybko znudzić, dlatego ta wersja jest bardziej rozbudowana i zapewnia cztery platformy do gry: w hokeja, tenisa, czy właśnie w piłkarzyki. Solidna konstrukcja sprawdza się w każdych warunkach i sprawia, że ten sprzęt będzie towarzyszył dzieciom przez wiele lat.

Prawdziwą salę gier można jednak urządzić w garażu, na strychu bądź w piwnicy. Wtedy można wybrać wolnostojące piłkarzyki dla dzieci. Taka gra dostarczy wielu wrażeń podczas zwykłego spotkania z kolegami, ale też podczas imprezy urodzinowej, by np. rozegrać profesjonalny turniej między dwoma drużynami.

Drewniana kuchnia jako prezent dla chłopca

Jeśli wierzyć tezie, że to mężczyźni są najlepszymi kucharzami, to jak najbardziej! Kuchnie dla dzieci drewniane to bowiem nie tylko fantastyczny pomysł na urządzenie pokoju dziewczynki. Także chłopcy chętnie przyrządzą śniadanie dla mamy, obiad dla babci czy urodzinową kawę dla cioci. Kuchnie drewniane oferowane są w różnych rozmiarach i kolorach. Na pewno, jeśli zakup zabawki będzie formą prezentu, warto zdecydować się na uniwersalną biel, którą uda się dopasować do każdego pokoju.

W sklepie internetowym producenta zabawek drewnianych Leomark.pl dostępne są mniej i bardziej rozbudowane modele z różnymi akcesoriami, jak również bardzo podstawowe warianty, które wraz z upływem czasu będzie można uzupełniać nowymi sprzętami i urządzeniami. Chłopcy znajdą tam wiele przestrzeni dla siebie, by ugotować zupę, upiec pizzę czy zaplanować swoją pierwszą restaurację.

Drewniany zestaw majsterkowicza dla chłopca

Jeśli kuchnia po pewnym czasie pójdzie w odstawkę, to uwagę może przykuć zestaw do majsterkowania dla dzieci. To również ciekawy prezent dla chłopca. Rodzice mogą wybrać stół narzędziowy lub zestaw narzędzi do przenoszenia w skrzynce. Ciekawą opcją jest też warsztat z blatem i ścianą, na której można przykręcać różne śruby i deseczki.

Zabawki drewniane dla chłopca – gdzie kupić?

Gdzie zatem kupić drewniane zabawki dla chłopców? W internecie można znaleźć wiele sklepów oferujących asortyment dla chłopców w różnym wieku. Wśród nich wyróżnia się wspomniany wyżej Leomark.pl. Można w nim nabyć zabawki z drewna dla chłopców w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Oferowane zabawki posiadają niezbędne atesty, są solidnie wykonane i zachęcają do długiej zabawy. Z pełną ofertą sklepu można zapoznać się pod adresem: https://leomark.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here