Wózki wielofunkcyjne to zestawy, które rosną z naszym dzieckiem. Dzięki temu możemy je łatwo dopasować do jego zmieniających się potrzeb. Jeżeli wybierzemy odpowiedni zestaw, będzie nam on służył przez wiele lat i pozwoli zaoszczędzić pieniądze, które musielibyśmy przeznaczyć na zakup fotelika czy spacerówki. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Podpowiadamy.

Wózek 3 w 1 wystarcza na wiele lat

Wózki wielofunkcyjne wyposażone są zarówno w gondole jak i siedzisko z budką. Gondola będzie towarzyszyć naszemu maluchowi przez pierwsze sześć miesięcy jego życia. Jej zadaniem będzie chronić go przed wiatrem, śniegiem, chłodem i słońcem. Powinna być ona wykonana ze sztywnego i odpornego na deszcz materiału. Wybierając wózek, zwróćmy uwagę na to, aby miała ona odpowiednią wielkość, zwłaszcza jeżeli będziemy korzystać z niej zimą. Drugim elementem, w który wyposażony jest wózek 3 w 1, jest siedzisko spacerówki z budką, które przyda nam się kiedy nasze dziecko zacznie samodzielnie utrzymywać główkę w pozycji pionowej. Dzieje się to zazwyczaj między szóstym a ósmym miesiącem życia. Spacerówka zapewni naszemu maluchowi największą wygodę i możliwość oglądania w pozycji pionowej otaczającego go świata. Oczywiście wózki wielofunkcyjne oferują nam możliwość rozkładania siedziska spacerówki tak, aby maluch, który będzie zmęczony spacerem mógł swobodnie w nim zasnąć. Szeroki wybór różnego rodzaju modeli znajdziemy na https://www.wozki-foteliki.pl/152-3-w-1.

Fotelik samochodowy w komplecie

Wózek 3 w 1 poza gondolą i spacerówką oferuje nam również fotelik samochodowy. Jest to bardzo ważny element wyprawki naszego malucha, a tutaj dostajemy go w zestawie i nie musimy kupować go oddzielnie. Zwróćmy uwagę, aby spełniał on odpowiednie normy bezpieczeństwa i miał możliwość mocowania go w taki sposób, aby maluch mógł jechać zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Foteliki takie bardzo często przystosowane są do dużego obciążenia, dlatego mogą nam służyć przez długi czas. Im wyższa dopuszczalna waga, tym dłużej będziemy mogli z niego korzystać.

Wózki wielofunkcyjne to wygoda użytkowania i bezpieczeństwo dziecka

Niewątpliwą zaletą wózków wielofunkcyjnych jest to, że ich poszczególne elementy są ze sobą kompatybilne, dzięki czemu zmiana funkcji gondoli w spacerówkę i odwrotnie zajmuje nam bardzo niewiele czasu. Mamy również pewność, że nosidełko będzie idealnie pasować do stelaża i nie będziemy musieli kupować dodatkowych adapterów. Ogromną zaletą tego typu wózków jest również bezpieczeństwo naszego dziecka, które zapewnia nam solidna konstrukcja tego typu pojazdów. Jednocześnie obecnie produkowane modele są bardzo zwrotne i bez problemu możemy z nich korzystać również np. w komunikacji miejskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here