Świąteczny czas – gorączki zakupów i przyjemności obdarowywania w zasadzie już się rozpoczął. Każdy rodzic, jeśli nie jest jeszcze zorientowany w najbardziej pożądanych przez dzieci zabawkach, na pewno znajdzie sporo inspiracji prezentowych w tym tekście. Podpowiadamy, co najlepiej się sprzedaje, czyli na które zabawki warto zwrócić uwagę, wybierając świąteczny prezent dla dziecka.

Co w sklepie z zabawkami piszczy?

Dobrze, żeby wymarzona zabawka dla dziecka, była rzeczywiście tą wymarzoną. Listę naszych rekomendacji przygotowaliśmy na podstawie bestsellerów ostatniego miesiąca. Są to najlepiej sprzedające się zabawki w internetowym sklepie z zabawkami Toysbox.pl. Znajdziemy pośród nich przede wszystkim zabawki kreatywne. Są to również najpopularniejsze w tym momencie figurki, lalki i maskotki. To propozycje dla całkiem małych dzieci – już dla 3-latków i nieco starszych – powyżej 6 roku życia. Wszystkie z nich, co warto podkreślić, pochodzą od licencjonowanych producentów, dbających o ich jakość i atrakcyjność.

Zabawki kreatywne

Zdecydowanie najchętniej kupowaną zabawką, w kategorii zabawki kreatywne dla dziewczynek, jest Blinger. To różnorodne zestawy do kreatywnego ozdabiania i stylizacji. Wielokolorowymi kryształkami pokrywać można włosy, ubrania, buty, inne elementy garderoby i gadżety. Zabawa z aplikacjami to czysta radość dla dziewczynek – umożliwia kreatywne wykorzystanie swoich zdolności i tworzenie ciekawych stylizacji.

Inną, również bardzo popularną zabawką pośród tych kreatywnych, jest Quixels. Tym razem to propozycja i dla dziewczynek, i dla chłopców. Są to klocki – piksele, które można łączyć przy pomocy wody w najróżniejsze trójwymiarowe figurki.

Lalki, figurki i maskotki

Wśród lalek dla dziewczynek jedną z najbardziej popularnych w tym momencie jest Lalka Metamorfoza. Dołączone w zestawie akcesoria pozwalają na stylizowanie lalki – zmienianie nie tylko ubrań, ale i włosów, przeprowadzanie zabiegów kosmetycznych.

A co znajdziemy wśród bardziej uniwersalnych zabawek? Z pewnością będą to figurki kolekcjonerskie, które dzieci uwielbiają zbierać. W ostatnim czasie jedną z bardziej popularnych serii figurek kolekcjonerskich są Fungusy Amungusy – grzyby, mikroby i bakterie, które trzeba złapać, zanim na dobre opanują świat. W zestawieniu nie zabrakło także przytulaków, które lubią wszyscy, niezależnie od wieku. Tym razem, do tych najpopularniejszych należy Pogos – największy psotnik z serialu „Oddbods”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here