poduszki Mimos

Każdy rodzic wie, jak ważna jest pielęgnacja dziecka już od pierwszych dni życia. Bardzo ważne są akcesoria, które zapobiegają wielu niebezpiecznym sytuacjom, na przykład syndromowi płaskiej główki u niemowlaka. Profesjonalnie projektowane poduszki Mimos zapobiegają deformacjom. Warto pamiętać o tym, że wyżej wymieniony syndrom może być spowodowany leżeniem na zbyt twardym podłożu bądź nadmiernie długim czasem przebywania w foteliku bądź bujaku. Z tego też względu, profesjonalne poduszki chronią delikatną główkę dziecka przed ewentualną deformacją.

Poduszki, które chronią główkę dziecka

W ramach informacji warto wiedzieć, że poduszki Mimos są wyrobem medycznym klasy pierwszej. Produkty te zapobiegają spłaszczeniu główki, co może się zdarzyć w pierwszych miesiącach życia. Są one zaprojektowane z wysokojakościowych, certyfikowanych materiałów, które zapewniają przewiewność i wentylację. Warto pamiętać o tym, że wysokojakościowe poduszki są odpowiedzialne nie tylko za profilaktykę spłaszczeń, ale także za leczenie oraz korygowanie wszelkiego rodzaju deformacji. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że na wyżej wymienionej poduszce, dziecko może spokojnie sypiać już od pierwszych dni i miesięcy życia.

Pomocne akcesoria od pierwszych dni życia

Poduszki Mimos zapobiegają spłaszczeniu główki niemowlaka, dlatego są one bardzo pomocnym akcesorium już od pierwszych dni życia. Warto również pamiętać, o tym, że maluch musi często zmieniać pozycję ciała, aby nie doszło do trwałych deformacji. Na czym polega fenomen tego rozwiązania? Otóż, rodzice powinni układać główkę dziecka we wgłębieniu poduszki. Jest ona specjalnie wyprofilowana, aby każdy maluch mógł na niej wygodnie wypoczywać. Warto dodać, że korygująca poduszka każdego dnia może przyczyniać się do poprawy kształtu nawet lekko zdeformowanej główki. W początkowych miesiącach, pielęgnacja główki jest szczególnie ważna.

Miękkie, wyprofilowane poduszki, które zapewniają wentylację i przewiewność

W ramach informacji warto wiedzieć, że poduszka Mimos, stosowana w czasie snu i wypoczynku, w sposób znaczący zmniejsza nacisk na głowę. Poduszki polecane są zarówno zdrowym dzieciom jak i również z lekką asymetrią oraz kręczem szyi. Tego typu akcesoria są bardzo pomocne wśród wcześniaków oraz osób, które są po zabiegach operacyjnych. Poduszki są niezwykle miękkie w dotyku oraz przytulne, co stanowi dodatkowy walor. Warto dodać, że wysokojakościowe akcesoria zapewniają doskonały, regenerujący sen. Tego typu akcesorium nie ogranicza ruchów, dzięki czemu maluch może czuć się w bardzo komfortowo w swoim łóżeczku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here