Odbywająca się w miesiącach wiosennych komunia to wielkie przeżycie dla dziecka i całej jego rodziny. Nie jest więc dziwnym, że przywiązuje się wagę do estetycznego wyglądu chłopca. Dużym dylematem pozostaje strój na tę uroczystość, dlatego należy zadbać o niego możliwie jak najwcześniej.

Stroje komunijne dla chłopców

Garnitur komunijny to absolutna podstawa. To właśnie on jest najważniejszy i najpopularniejszy w naszej ofercie. Stroje komunijne nie odbiegają jakościowo i kolorystycznie od reszty formalnej kolekcji męskiej, dzięki czemu mają Państwo zachowaną swobodę wyboru. Wszystkie tkaniny sprawdzają się podczas samej uroczystości, jak i późniejszej imprezy. Co więcej, garnitury to uniwersalny strój doskonale nadający się na rozpoczęcie lub zakończenie roku szkolnego, ślub starszego rodzeństwa czy egzaminy.

Oprócz samych strojów komunijnych dla chłopców mogą Państwo u nas wybrać wizytowe koszule i eleganckie buty dla swojego syna, a także

Mieszkają Państwo za granicą? Nic nie szkodzi. Nasze stroje komunijne dla chłopców i dodatki do nich wysyłamy do różnych zakątków Europy i Australii.

Z pełną ofertą strojów komunijnych zapoznają się Państwo na stronie sklepu.

Stroje komunijne dla chłopców

Co na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej?

Każdy dostępny u nas garnitur to produkt polski, wytwarzany z tkanin jedynie od najlepszych producentów w kraju. Strój komunijny wykonany jest tak samo pieczołowicie jak garnitury męskie. Jako że moda komunijna szybko się zmienia, zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom małych klientów i ich rodzicom, oferując najmodniejsze stroje na tę wyjątkową uroczystość. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, które wybierane są najchętniej.

LUIS

Garnitur LUIS to nasz najnowszy model trzyczęściowy. W jego skład wchodzi niebieska marynarka z długimi rękawami i spodnie oraz kamizelka w kratę. Spodnie posiadają spory zapas w długości nogawki, więc spokojnie mogą posłużyć w rocznicę komunii, a w międzyczasie inne uroczystości rodzinne. To bardzo elegancki, ale jednocześnie wesoły zestaw, który nie będzie wyglądał ani zbyt oficjalnie, ani infantylnie.

DANIEL

Garnitur komunijny DANIEL to druga propozycja stroju trzyczęściowego. Składa się on z kamizelki w kolorze czarnym, pastelowo szarej marynarki oraz spodni w tym samym odcieniu. Spodnie mają stosunkowo długie nogawki, dzięki czemu mogą posłużyć jeszcze podczas innych uroczystości.

FRANCO

To wprost idealny garnitur chłopięcy na Pierwszą Komunię Świętą. Pięcioczęściowy strój składa się z ciemnogranatowej marynarki oraz spodni, muchy z poszetką i kamizelki w kratę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here