Rodzice starają się unikać dawania sowim dzieciom słodyczy w przeświadczeniu, iż są one niedobre dla ich zębów i całego organizmu. Rzeczywiście, zdrowe słodycze brzmi jak oksymoron, tymczasem przekąski Bob Snail dla dzieci udowadniają, że wcale tak nie jest. Rodzice nie muszą dzięki nim rezygnować ze słodyczy dla swoich pociech ani dla siebie samych. Sprawdzamy, dlaczego.

Przekąska przekąsce nierówna

Dziecko powyżej 1. roku życia powinno spożywać 5 posiłków dziennie – 3 duże oraz 2 małe przekąski. Z rozszerzaniem dziecięcej diety bywa różnie, natomiast większość maluchów wykazuje ogromne zainteresowanie nie marchewką z groszkiem, a słodyczami. Nic dziwnego – słodki smak jest dla nich przyjemny, a w dodatku posiada on właściwości uzależniające. Stąd też rodzice dbają o to, aby słodycze zagościły w menu ich dzieci jak najpóźniej. Oni sami gotowi są zrezygnować z jedzenia słodkości, aby dać dobry przykład maluchom. Oczywiście taka praktyka jest jak najbardziej godna pochwały, jednak w chwilach słabości czy to swojej czy to dziecka, rozwiązaniem są zdrowe słodycze Bob Snail. Mogą one stanowić wartościową przekąskę, która z powodzeniem zastąpi niezdrowe smakołyki, a dodatkowo zyska aprobatę nawet najbardziej wymagających kubków smakowych zarówno małych, jak i większych łasuchów.

Zdrowe słodycze – czy to możliwe?

Przekąski Bob Snail udowadniają, że słodycze mogą być nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Powodem jest fakt, iż są one wyprodukowane z najwyższej jakości składników pochodzenia naturalnego, w głównej mierze z owoców. Stanowią więc źródło drogocennych witamin i minerałów. Producenci nie dodają do nich sztucznych barwników czy aromatów, które są nie tylko niezdrowe, ale i nie mają żadnych wartości i nic nie wnoszą do naszego organizmu. Przekąski Bob Snail doskonale sprawdzają się w domu, na spacerze czy w trasie. Mogą także stanowić uzupełnienie dziecięcego pudełka śniadaniowego do szkoły. Łatwość ich podania sprawia, że dziecko nie pobrudzi ani siebie ani wózka czy też fotelika samochodowego. Dzięki Bob Snail rodzice nie muszą już bać się słodyczy i ze strachem czekać na dzień, gdy zagoszczą one w dziecięcym menu. Doskonale wyselekcjonowane składniki sprawiają, że nawet najsurowsi pod względem odżywiania rodzice podają przekąski Bob Snail swoim dzieciom. Co więcej, można je w łatwy sposób zakupić przez internet, bez wychodzenia z domu. Maluch ma do wyboru wiele smaków, przez co każdy znajdzie idealną przekąskę Bob Snail dopasowaną do swojego gustu i kubków smakowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here