Wykorzystując wysokiej jakości sklejkę, możesz stworzyć ciekawe ozdoby do pokoju dziecięcego. Materiał ten sprawdzi się również w technice decoupage. Przeczytaj, jak funkcjonalne domki ze sklejki mogą upiększyć pokój Twojego syna lub córki i o tym, gdzie kupować dobry surowiec.

Sklejka – materiał uniwersalny

Sklejka to bardzo uniwersalny materiał, który możesz wykorzystać do stworzenia oryginalnego prezentu dla dziecka. Designerskie domki ze sklejki spodobają się chłopcom i dziewczynom, ponieważ są funkcjonalne, zapewniają szerokie możliwości aranżacji i mnóstwo frajdy.

Domki ze sklejki dla dziewczynek

Dla dziewczynek domek zbudowany ze sklejki może zamienić się w niebanalne miejsce do eksponowania zabawek i lalek. Okazuje się, że ze sklejki mogą powstać nawet wielofunkcyjne meble do pokoju dziecięcego. Na rynku znajdzie się wiele propozycji mebli-domków, które stanowią wyposażenie pokoju dziecięcego raz plac zabaw w jednym.

Domki ze sklejki dla chłopców

Nie tylko dziewczynki skorzystają na konstrukcjach ze sklejki. Chłopcy bardzo często interesują się motoryzacją lub pracą służb mundurowych. W takim przypadku, domki ze sklejki można wykorzystać jako modele elementów miasta. Stworzona w ten sposób remiza strażacka, budynek przeznaczony do rozbiórki, posterunek policji lub ratusz pobudzą wyobraźnię i zachęcą do zabawy. Sklejka może być pomalowana na dowolny kolor, dlatego łatwo dopasować domek do stylistyki obowiązującej w dziecięcym pokoju.

Domki ze sklejki dla decoupage

Fani hand-made i decoupage mogą wykorzystać wysokiej jakości materiał, żeby własnoręcznie stworzyć wyjątkowe ozdoby lub meble. Wycinane dekoracje sprawdzą się w każdej aranżacji. Łatwo je pomalować lub poddać dalszej obróbce. Miłośnicy DIY najczęściej wybierają surowiec, który dostarcza renomowany producent sklejki Artwood.

Jaka sklejka do mebli i dekoracji?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów sklejki. Należą do nich produkty z drewna liściastego, iglastego, a także sklejki suchotrwałe, wodoodporne, boazeryjne i szkutnicze. Bogata oferta, jaką ma producent sklejki Ostróda sprawia, że z łatwością znajdziesz produkt dopasowany do swoich oczekiwań.

W przypadku budowania dekoracji dla dzieci, polecamy sklejki liściaste, na przykład brzozowe. Są ekologiczne i bezpieczne. Do decoupage’u najlepiej sprawdzą się wysokiej jakości sklejki wodoodporne. Alternatywą są produkty suchotrwałe, jeśli przedmiot będzie użytkowany wyłącznie w warunkach o niskiej wilgotności powietrza.

Sklejka to doskonały materiał, z którego można stworzyć wiele designerskich konstrukcji. Wybierając surowiec od renomowanego dostawcy, zyskujesz wysoką jakość i świetną bazę do dalszych konstrukcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here