Firany gotowe to modele, które są już dopięte na ostatni guzik i można je bezpośrednio zawiesić na karniszach. Choć budownictwo krzyżuje cały plan, że nie do końca tak jest, ale to już wyjątki dotyczące rozmiarów okien. Ważna jest wysokość podłogi względem karnisza.

Firany gotowe

Firany gotowe do salonu z lśniącym akcentem

Lśniący materiał, model firany, który pięknie będzie się mienił w dzień, to świetny wybór. Zazwyczaj na lśniącej firanie dodatkiem jest wzór, który nadaje jej poważnego charakteru.

Tego rodzaju zasłona o nazwie Olza ma kolor i zarazem srebrny wzór. Widoczna jest tu solida ręka projektanta, tworząca piękne arcydzieło. A już sam wzór na firanie pięknie się mieni. Dodatek w postaci srebra wyłonił całą ozdobę z zasłony, sama biel nie była, by aż tak ciekawa bez wzoru.

Model przypomina perłę z lamusa. Wygląda ekstrawagancko, górna część ma zastosowany biały pas, w którym znajduje się 8 przelotek, na każdej z partii. Pas ten oddziela część zasłony ze wzorem.

Kolejny model ma wysokiej jakości materiał, jest to 100% poliester. Tkanina pokryta jest wzorem w liście, nakładające się na siebie, schodzą się miejscami, tworząc pionowe linie, nakładają się na fałdach materiału. Wzór tworzy połysk, który bez promieni słonecznych błyszczy na oknie.

Modele firan

Modele firan – matowe

Gdy mamy kaprys na firany gotowe matowe bez połysku, z pomocą przychodzą firany tkane. Mają one zastosowany 100% poliester, choć ich wygląd przypomina plecionkę lub materiał z szydełka.

Zasłona tkana to materiał bez lśniących nitek, wzorów, wygląda zupełnie naturalnie. Zawieszony na karniszu, na przelotkach, równie dobrze prezentuje się, skład w grubą harmonijkę. Doskonały dla zwolenników stylu Eco i matowych kolorów.

Prosta Zasłona Style

Kolejny model, Prosta Zasłona Style, w rozmiarach 140 * 250 cm, ma ona świetny design. Podkreśli elegancję poważnego wystroju wnętrza. Dodatkowy wzór nie jest tu w ogóle uwzględniany, co nadaje łagodny, stonowany charakter oknu.

Wiele elementów we wnętrzu spowoduje częste ścieranie kurzy i efekt przesadzenia. Z tymi nowoczesnymi zasłonami inwestycja w figurki, dekoracje typu wazony jest zupełnie nie potrzeba. Z czystym sumieniem możesz odetchnąć od przestawiania małych elementów, które zalegają na regałach lub półkach.

Podsumowując, zasłony gotowe, to modele od jasnych po ciemne tony barw, mają lśniące lub matowe akcenty. One są zaprojektowane w bogatym wyborze, spowodowane jest to zróżnicowanym stylem gustem i charakterem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here