Chcesz urządzić dziecięce urodziny na sali zabaw? Sprawdź razem z nami, jak wybrać najlepszą ofertę i na jaki wydatek należy się przygotować.

Coraz częściej urodziny dla dzieci urządzane są nie w domu, ale poza nim. Częstym wyborem są sale zabaw, które działają w wielu miastach na mapie całego kraju. Do dyspozycji jest mnóstwo punktów zachęcających do dokonania rezerwacji. Jak wybrać najlepszą salę? Jakie koszty związane są z urządzeniem imprezy w takim miejscu?

Urodziny wypełnione radością

Dla dziecka urodziny urządzone na sali zabaw mogą być nie lada przeżyciem, które na długi czas pozostanie w pamięci. Stąd też wielu rodziców decyduje się właśnie na takie oferty. Imprezy dla dzieci na sali zabaw mogą być wtedy zarówno podarunkiem samym w sobie, jak i wspaniałą pamiątką.

Mały solenizant oraz jego goście mogą wtedy korzystać z poczęstunku w specjalnie przygotowanym do tego pokoiku, a następnie mogą oddać się szalonej zabawie na zjeżdżalniach, trampolinach, karuzelach, ściankach wspinaczkowych czy torach przeszkód. Dodatkowo urodziny dla dzieci mogą być uzupełnione innymi atrakcjami, na przykład animacjami, pokazami, zawodami gokartowymi.

Ja wybrać dobrą salę zabaw na urodziny dziecka?

Wybór jest spory, dlatego przed wykonaniem rezerwacji na imprezy dla dzieci warto poświęcić swój czas i zapoznać się z różnymi ofertami. Pod uwagę warto wziąć wtedy kwestie jak atrakcje na miejscu, obsługa, usługi wchodzące w skład ceny, opinie, jakie można znaleźć obecnie także w internecie.

Nie warto decydować się na pierwszą z brzegu ofertę. Urodzin dla dziecka to okazja, jaka nie zdarza się często, więc wszystko powinno być wtedy dopięte na ostatni guzik. Sala powinna być zatem wypełniona ciekawymi atrakcjami, a przy tym bezpieczna, aby zminimalizować ryzyko urazów. Również powinna ona oferować różne pakiety urodzinowe do wyboru, aby każdy mógł znaleźć dla siebie coś atrakcyjnego i przystępnego cenowo.

Gdzie urządzić urodziny dla dziecka w Warszawie?

Jeżeli planowane są imprezy dla dzieci w Warszawie, na rodziców czeka wiele sali zabaw zapewniających doskonałą rozrywkę w tym ważnym dniu. Gdzie warto urządzić przyjęcie?

Jedną z chętnie wybieranych sali jest Airo Space Kids – kosmiczna sala zabaw w Warszawie, która oferuje aż 3 piętra wypełnione niesamowitymi atrakcjami dla najmłodszych. Także tam można urządzić dziecięce urodzinki, które na długi czas zapadną w pamięć uczestników.

Pakiety urodzinowe w salach zabaw

Najczęściej sale zabaw dla dzieci, także te organizujące urodziny dla dzieci w Warszawie, oferują usługi organizacji imprez w pakietach. Do dyspozycji jest kilka pakietów różniących się pomiędzy sobą swoją zawartością, w tym czasem dostępu do atrakcji, dostępnymi usługami.

W najtańszym pakiecie można otrzymać wstęp do salki zabaw na wyłączność na wyznaczony czas, a także dostęp do sali zabaw, także na wskazany w pakiecie czas. W cenie znajdują się również napoje i poczęstunek, zastawa stołowa, mały upominek dla solenizanta. W wyższej cenie można z kolei skorzystać z dodatkowych usług, na przykład opieki animatora, rozbudowane oferty poczęstunku, można otrzymać tematyczne zaproszenia.

Poza pakietami dokupuje się też dodatkowe usługi, na przykład:

  • tort urodzinowy
  • motywy animacji
  • malowanie buzi
  • skręcanie balonów
  • specjalna dekoracja stołu
  • balony na hel
  • warsztaty
  • sesja zdjęciowa

Ile kosztują imprezy dla dzieci na salach zabaw?

Ceny są zależne od pakietu wybranego przez rodzica lub opiekuna, usług dodatkowych, a także od terminu organizacji urodzin. W przypadku weekendu ceny za imprezy dla dzieci są wyższe niż w przypadku terminów od poniedziałku do czwartku.

Koszty organizacji urodzin na sali zabaw rozpoczynają się od około 60 złotych za jedną osobę, natomiast kończą na około 90 złotych za uczestnika.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala21/domains/akademiamalucha.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here