Baseny to ta atrakcja, którą uwielbia każde dziecko, niezależnie od wieku. Choć najczęściej decydujemy się na klasyczny basenik, w którym dziecko może się popluskać, równie dużą uwagą cieszą się suche baseny, które zamiast wodą, są wypełnione plastikowymi, kolorowymi piłeczkami.

Baseniki te uszyte są z bezpiecznego i trwałego materiału, na tyle stabilnego, że dziecko podczas zabawy jest w pełni bezpieczne, a co więcej zmniejsza się ryzyko upadku lub uderzenia. Basen wypełniony jest plastikowymi piłeczkami. Są one wykonane z nietoksycznego, kolorowego plastiku, odpornego na zgniecenia oraz deformacje, a odporność na wysoką temperaturę sprawia, że można je wyparzyć oraz umyć. Dzięki temu basenik doskonale nadaje się do przydomowego ogrodu, jako wspaniała, rozwijająca zabawka.

Suchy basen do ogrodu, dlaczego warto go kupić? Największe zalety suchego basenu dla dzieci

Suche baseny z kulkami są fantastyczną zabawką dla dzieci. Są bezpieczne, sztywne, umożliwiają zabawę na wiele sposobów, ale również pozwalają na ćwiczenia, które wspierają prawidłowy rozwój dziecka. Baseniki te można używać w domu, na tarasie, a nawet w ogrodzie, gdzie dziecko może w aktywny sposób spędzić czas na świeżym powietrzu. Basenik, oprócz przyjemnego, łatwego w czyszczeniu materiału, wykonany jest z solidnej, miękkiej, jednak na tyle sztywnej pianki, że umożliwia to zabawę dziecka i zabezpiecza je przed upadkiem. Na uwagę zasługuje wypełnienie. W Tym przypadku są to kolorowe, plastikowe piłeczki. Ten rodzaj wypełnienia jest łatwy w czyszczeniu. Piłeczki wystarczy przetrzeć czystą, mokrą ściereczką, a nawet wyparzyć je, gdyż plastik jest na tyle gruby, że nie ulegnie deformacji. W razie upadku piłeczki amortyzują, dlatego dziecko nie uderzy się, a zabawa jest bezpieczna i przyjemna.

Suchy basen z piłeczkami jako najchętniej wybierana zabawka ogrodowa

Czy wiesz, dlaczego suchy basen tak chętnie jest wybierany nawet do ogrodu? Już nawet niemowlaki mogą się w nim bawić pod warunkiem że potrafią samodzielnie siedzieć. Suchy basen stwarza wiele możliwości do zabawy, a dodatkowo, jeśli wystawimy go na ogród, będzie ona jeszcze przyjemniejsza. Pamiętaj jednak, że podczas szalonej zabawy, dziecko nie powinno przebywać w baseniku same. Rodzic powinien zwrócić też uwagę na wypełnienie. Nie może ono przekraczać poziomu klatki piersiowej u dziecka, by mogło ono swobodnie się w nim bawić. Kolor oraz rozmiar kulek nie ma w tym przypadku znaczenia, dlatego jest to jedna z kolejnych zalet, która sprawia, że tak wiele osób decyduje się na zakup wyjątkowego prezentu dla dzieci, który pomoże im właściwie się rozwijać oraz zapewni im szaloną zabawę przez dłuższy czas, w dodatku na świeżym powietrzu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here