Świnka Peppa i przyjaciele

0
1728

Każde małe dziecko ma swoje ulubione bajki. Ich oglądanie nie tylko zajmuje mu czas, ale także poszerza jego wyobraźnię, kształtuje osobowość i spojrzenie na świat. Dlatego warto sprawdzać jakie kreskówki ogląda maluch i jaki wpływ mają one na jego zachowanie. Jedną z najchętniej oglądanych, przez przedszkolaków, bajek są przygody Świnki Peppy, jej rodziny i zwierzęcych przyjaciół. Kreskówka ta powstała w Wielkiej Brytanii i od razu stała się światowym, rysunkowym hitem. Nic więc dziwnego, że nakręcono jej ponad 200 odcinków, a  w sklepach od razu pojawiły się zabawki Świnka Peppa.

Za co dzieci kochają Świnkę Peppę?

Zabawki Świnka Peppa kochają zarówno dziewczynki jak i chłopcy z całego świata. Bajka od wielu lat stanowi bowiem nierozerwalny element rozwoju każdego małego dziecka. Przygody małej różowej bohaterki, jej brata Georga, Mamy, Taty oraz przyjaciół  odzwierciedlają problemy z jakimi borykają się przedszkolaki, a także pokazują im pewne ich rozwiązania. Sama kreskówka trwa kilka minut, zatem nie nudzi dziecka, zawiera wiele humorystycznych sytuacji, a bohaterowie używają prostych, w pełni zrozumiałych dla przedszkolaka słów. Zabawki Świnka Peppa, zachęcają zaś maluchy do tworzenia własnych historii, jak również poszukiwania odpowiedzi na nurtujące je pytania. Bajkowe komplety i zestawy tworzą natomiast możliwość wspólnej zabawy z koleżankami i kolegami z podwórka lub przedszkolnej grupy, dzięki czemu, podobnie jak puzzle i gry planszowe, uczą pracy zespołowej.

Jakie zabawki Świnki Peppy dostępne są na polskim rynku?

Nie raz i nie dwa zdarzało się już, że na polskim rynku brakowało lalek, puzzli, samochodów i innych drobiazgów danej bajki, a rodzice zmuszeni byli je sprowadzać z innych krajów europejskich. Na szczęście jeśli chodzi o akcesoria dotyczące małej, różowej bohaterki, nie ma takiego problemu. Świnka Peppa zabawki są bowiem ogólnodostępne, powszechne i co najważniejsze – bardzo zróżnicowane. Można kupić puzzle w różnych formatach, tak aby dostosować je do wieku dziecka, gry planszowe, figurki, pluszowe maskotki, domki i autka małej bohaterki, statek, a także kolorowe książki oraz ciekawe kolorowanki. W dodatku bajkowym motywem zdobione są również piłki, wózki dla lalek, kocyki, torebki, plecaki, a nawet ogrodowe namioty.  Dzięki temu, zarówno rodzice, jak i inni członkowie rodziny, mają szeroki wybór na niebanalny prezent dla przedszkolaka, który z pewnością sprawi mu radość i będzie służył do wielogodzinnych zabaw. Warto także wziąć pod uwagę fakt, że oryginalne zabawki Świnki Peppy posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa, zatem gwarantują zabawę bez ryzyka utraty zdrowia maluszka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here