Świnka Peppa i przyjaciele

0
1559

Każde małe dziecko ma swoje ulubione bajki. Ich oglądanie nie tylko zajmuje mu czas, ale także poszerza jego wyobraźnię, kształtuje osobowość i spojrzenie na świat. Dlatego warto sprawdzać jakie kreskówki ogląda maluch i jaki wpływ mają one na jego zachowanie. Jedną z najchętniej oglądanych, przez przedszkolaków, bajek są przygody Świnki Peppy, jej rodziny i zwierzęcych przyjaciół. Kreskówka ta powstała w Wielkiej Brytanii i od razu stała się światowym, rysunkowym hitem. Nic więc dziwnego, że nakręcono jej ponad 200 odcinków, a  w sklepach od razu pojawiły się zabawki Świnka Peppa.

Za co dzieci kochają Świnkę Peppę?

Zabawki Świnka Peppa kochają zarówno dziewczynki jak i chłopcy z całego świata. Bajka od wielu lat stanowi bowiem nierozerwalny element rozwoju każdego małego dziecka. Przygody małej różowej bohaterki, jej brata Georga, Mamy, Taty oraz przyjaciół  odzwierciedlają problemy z jakimi borykają się przedszkolaki, a także pokazują im pewne ich rozwiązania. Sama kreskówka trwa kilka minut, zatem nie nudzi dziecka, zawiera wiele humorystycznych sytuacji, a bohaterowie używają prostych, w pełni zrozumiałych dla przedszkolaka słów. Zabawki Świnka Peppa, zachęcają zaś maluchy do tworzenia własnych historii, jak również poszukiwania odpowiedzi na nurtujące je pytania. Bajkowe komplety i zestawy tworzą natomiast możliwość wspólnej zabawy z koleżankami i kolegami z podwórka lub przedszkolnej grupy, dzięki czemu, podobnie jak puzzle i gry planszowe, uczą pracy zespołowej.

Jakie zabawki Świnki Peppy dostępne są na polskim rynku?

Nie raz i nie dwa zdarzało się już, że na polskim rynku brakowało lalek, puzzli, samochodów i innych drobiazgów danej bajki, a rodzice zmuszeni byli je sprowadzać z innych krajów europejskich. Na szczęście jeśli chodzi o akcesoria dotyczące małej, różowej bohaterki, nie ma takiego problemu. Świnka Peppa zabawki są bowiem ogólnodostępne, powszechne i co najważniejsze – bardzo zróżnicowane. Można kupić puzzle w różnych formatach, tak aby dostosować je do wieku dziecka, gry planszowe, figurki, pluszowe maskotki, domki i autka małej bohaterki, statek, a także kolorowe książki oraz ciekawe kolorowanki. W dodatku bajkowym motywem zdobione są również piłki, wózki dla lalek, kocyki, torebki, plecaki, a nawet ogrodowe namioty.  Dzięki temu, zarówno rodzice, jak i inni członkowie rodziny, mają szeroki wybór na niebanalny prezent dla przedszkolaka, który z pewnością sprawi mu radość i będzie służył do wielogodzinnych zabaw. Warto także wziąć pod uwagę fakt, że oryginalne zabawki Świnki Peppy posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa, zatem gwarantują zabawę bez ryzyka utraty zdrowia maluszka.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala21/domains/akademiamalucha.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here